OGŁASZAMY KONKURS NA NAZWĘ SALONU!

Kochani! Jak wiecie, od kilku miesięcy prowadzimy w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 102 box 5 Salon płytek ceramicznych. Salon, do tej pory nie ma nazwy, to po prostu Salon prowadzony przez Fundację Imienia Szymona Szczepańskiego.

Kilka pomysłów „chodzi nam po głowach”, nie do końca możemy się zdecydować, więc postanowiliśmy skorzystać
z Waszej pomocy – czekamy na Wasze propozycje – JAK POWINNIŚMY NAZWAĆ nasz SALON płytek ceramicznych?:)

Chcielibyśmy, by NAZWA W JAKIŚ SPOSÓB NAWIĄZYWAŁA DO IDEI, dla której  salon (i Fundacja!) powstał, by
„w jakiś sposób” nas wyróżniała… 🙂

Na pewno zaproponujecie coś ciekawego!:D

Z Waszych propozycji wybierzemy max. 5, które najbardziej przypadną nam do gustu. Poprosimy Was później o głosowanie, która nazwa jest Waszym zdaniem najlepsza.

Dla autora nazwy, która zostanie wybrana przewidziana nagroda -2 H DARMOWEJ KONSULTACJI Z PROJEKTANTEM WNĘTRZ!

Na Wasze propozycje czekamy do 10.08.2018 (piątek) do godz. 23.59 🙂

Propozycje zgłaszajcie w komentarzach do postu na FB lub na stronie www.fundacjaszymona.pl.

(0)